BILETY WSTĘPU NA WIEŻE EIFFL'A


ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ aby nie czekać w długich kolejkach.


CENA:
15 EUR (dorośli) i 12 EUR (dzieci 4-12l.)  - I i II poziom
CENA:
20 EUR (dorośli) i 15
EUR (dzieci 4-12l.)  - I, II i III poziom
 

Położenie: Wieża Eiffla jest jednym z najbardziej znanych symboli Paryża. Jest też najwyższą paryską budowlą. Znajduje się w samym centrum miasta, nad Sekwaną, na krańcu Pól Marsowych.

Opis biletów: Bilety pozwalają wejść na więżę albo na I i II poziom albo na wszystkie trzy poziomy. Klienci mają możliwość do korzystania albo z wind albo wejście schodami.

Godziny otwarcia:  Na wieżę Eiffla można wejść codziennie od godz. 9.30 do 22.30, a w okresie od 13 czerwca do 29 sierpnia i w dni świąteczne, ostatnie wejście jest o północy.

Rezerwacja:
Przy rezerwacji biletów należy określić dokładny dzień i godzinę pobytu. Prosimy o przybycie na miejsce conajmniej 15 min. przed zarezerwowaną godziną wejścia na więżę.

Ważność biletów:  Bilety ważne są tylko na wskazany przez klientów dzień i godzinę pobytu. Poza tą godziną bilety tracą swoją ważność. Raz wystawionych biletów nie można anulować, ani zmienić na inny termin, jak również nie można zmienić nazwisk osób, na które bilety zostały wystawione. W przypadku złych warunków atmosferycznych lub z powodu decyzji władz miejskich wstęp na więżę może być czasowo wstrzymany - niestety w takich przypadkach klientowi nie przysługuje zwrot kosztów biletu wstępu.