Strona Główna         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?        Oferta dojazd własny        Oferta autokarem           Oferta samolotem          Disney Cruise Line         Vouchery dla firm
a

 

 


  STRONA GŁÓWNA

 
 
  DISNEYLAND INFO:
  Godziny otwarcia
 
Dojazd
  Mapa parku
 
Disneyland Park
 
Walt Disney Studios Park
 
Disney Village
 
Galeria zdjęć
 
Restauracje w parkach
 
Częste pytania o parku ?
 
Pobierz katalog Disneylandu
 
Aktualności Disneyland Park
 
 
  OPISY HOTELI   

 
HOTELE DISNEY'A:
 
Davy Crockett Ranch
 
Santa Fe
 
Cheyenne
 
Newport Bay Club
 
Sequoia Lodge
 
New York
 
Disneyland Hotel

 
HOTELE PARTNERSKIE:

 
B&B
 
Kyriad
 
L'Elysee Val D'Europe
 
Algonquin's Explorers
 
Apartamenty Adagio
 
Dream Castle
 
Magic Circus
 
Radisson
  Villages Nature
 
 
  CENNIK PAKIETÓW:
   Sezon ZIMA
  Sezon LATO
 
 
  CENNIK BILETÓW:
  Cennik biletów wstępu
  Cennik dla dla grup szkolnych
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Śniadanie z Myszką Mickey
  
Obiadokolacje
  
Kolacje z Myszką Mickey
  
Urodziny w parku
  
Buffalo Bill Wild West Show
  
Wycieczka do Paryża 1 dzień
  
Wycieczka Paryż niezbędny
  
Transfery z lotnisk
  
Zwiedzanie Paryża z polskim
     przewodnikiem

 
Rejs po Sekwanie
 
Disney PhotoPass+
 

  KONTAKT

  O NAS

  JAK REZERWOWAĆ

  STRONA GŁÓWNA

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ

DISNEY  PHOTOPASS+
więcej informacji...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUN KISS TRAVEL

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

 
park@sunkisstravel.com
 
www.sunkisstravel.com

Skype Me     

 
   


 

  WALT DISNEY STUDIOS PARK


Drugim parkiem Disneylandu jest park Walt Disney Studios.  To świetne miejsce dla tych wszystkich, którzy pragną odkryć zaczarowany świat kina i telewizji.  Walt Disney Studios dzieli się na 4 części tematyczne, z których każda gwarantuje Ci wspaniałe i zadziwiające spektakle oraz niezapomniane atrakcje.
 

 

 

Backlot
Kraina Backlot - to coś więcej niż świat efektów specjalnych. Backlot to świat niesamowitych efektów, jak spadające meteoryty, rumieniące się samochody i inne atrakcje, które sprawią, że włos zjeży Ci się na głowie. Pokazy kaskaderów i mega szybka kolejka to obowiązkowe punkty Twojej wizyty. 

NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W BACKLOT:

 • Rock 'n' Roller Coaster Starring Aerosmith  - wszystko dzieje się przy zawrotnej prędkości, spirale i oszałamiające przyspieszenia - to wszystko w rytm rockowych przebojów Aerosmith.
  Minimalny wzrost dziecka dla tej atrakcji to: 1,20 m 
 • Stunt Show Spectacular - Samochodowe pościgi, eksplozje i akrobacje – znasz je z filmów, a teraz zobacz je w pokazie na żywo! Zawodowi kaskaderzy zdradzą Ci największe sekrety swojej pracy. 
 • Armagedon - pokaz z efektami specjalnymi takimi jak: komputerowo przekształcane obrazy, pokazy dymu, ognia i dźwięku.
Production Courtyard
Kraina Production Courtyard - Zajrzyj za kulisy produkcji filmowych i telewizyjnych. W CineMagique przeżyj jeszcze raz niezapomniane historie filmowe. Tu dowiesz się jak tworzy się dekoracje, kostiumy, efekty specjalne w technologii cyfrowej. Przeżyj najsłynniejsze sceny filmowe i masę niespodzianek. Tego doświadczenia nie można przegapić!

NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W PRODUCTION COURTYARD:

 • Studio Tram Tour – atrakcja ta zapewnia niezapomniany przejazd tramwajem wśród kulis i dekoracji filmowych. Uczetsnicy będą mogli podziwiać kostiumy, rekwizyty i pojazdy z najsłynniejszych filmów Disneya. 
 • Television Production Tour – można tu zwiedzić studio telewizyjne programu Disney Channel France.
 • The Twilight Zone Tower of Terror (Wieża Starchu) – odkryj tajemnice opuszczonego hotelu w Hollywood. Co się stało z jego gośćmi, tego wszystkiego dowiesz się w Wieży strachu. 
 • Stitch Live – to niezwykła animacja, została zainspirowana produkcją Disneya Lido&Stich
Front Lot

Kraina Front Lot - zachwyt, śmiech i oklaski - tak zareagujesz asystując przy kręceniu filmu w Front Lot wśród znanych dekoracji i rekwizytów. Tu zobaczysz jak w pięknej scenografii amerykańskiej ulicy, aktorzy odgrywają na żywo przy współudziale zwiedzających sceny filmowe czy też reklamy.

NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W FRONT LOT:

 • Disney Studio 1 – tu możecie zobaczyć jak tworzy się scenografię np. budynków. To miejsce gdzie zobaczycie filmy Disneya od zaplecza.
 • Play House Disney - Pokaz dla najmłodszych fanów Disneya.
    


Toon Studio
Kraina Toon Studio (wcześniej Animation Courtyard) – do tej krainy nie zapomnij wziąć ze sobą ołówka i kartki papieru, bo w Toon Studio (Animation Courtyard) poznasz tajniki sztuki rysunku i animacji. W tej krainie nie tylko poznasz kulisy przygotowywania filmów animowanych ale i także przeżyjesz niezapomniane chwile na rollercoasterze z Nemo (dla najmłodszych) i podczas wyścigów szalonych aut.


NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W TOON STUDIO:

 • Toy Soldiers Parachute Drop (Wieża swobodnego spadania) – to niezwykłe przeżycie, gondole umieszczone na wysokiej wieży unoszą Was do góry a następnie nagle spadają w dół.
 • Crush's Coaster z Nemo – inspirowany filmem Gdzie jest Nemo. Niezapomniana podróż przez kolorowe rafy koralowe. Nurkowanie do zatopionego okrętu podwodnego to niejedna z atrakcji tej krainy.
 • Animagique (Magiczna Animacja) – spektakl przedstawiający przygody Myszki Miki, Kaczora Donalda i ich przyjaciół. Magiczne kukiełki ożywają i zabierają uczestników spektaklu w podróż po najsłynniejszych filmach Disney'a.
 • Flying Carpets Over Agrabah (Latający dywan) – to podniebna karuzela przenosząca nas do świata Alladyna i jego latającego dywanu.
 • Art of Disney Animation (Sztuka animacji według Disneya) – dzięki tej atrakcji dowiecie się jak wygląda tworzenie postaci Disneya od pomysłu do realizacji. Czeka na Was pokaz technik animacji: efekty dźwiękowe, dubbing, lekcje rysunku.
 • Cars Race Rally (Wyścigi aut) – wyścigi magicznymi samochodami rajdowymi.
 • Ratatouille - w tej atrakcji goście skurczą się do wielkości szczura i dołączą do przygód Remiego i jego przyjaciół. Będą pędzić razem z nimi przez kuchnię, jadalnię i wnętrza słynnej paryskiej restauracji Gusteau, starając się umknąć kucharzowi Skinnerowi. To pierwsza tego rodzaju atrakcja w parku Disneyland, w której będzie można "zanurzyć się" w animowanym świecie Walta Disneya. 
 • Slinky Dog Zigzag Spin - Karuzela w kształcie psa Slinky, który próbuje złapać własny ogon. Zabawa dla całej rodziny.
  Atrakcja zainspirowana produkcją Disney / Pixar - Toy Story.