Strona Główna         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?        Oferta dojazd własny        Oferta autokarem           Oferta samolotem          Disney Cruise Line         Vouchery dla firm
a

 

 


  STRONA GŁÓWNA

 
 
  DISNEYLAND INFO:
  Godziny otwarcia
 
Dojazd
  Mapa parku
 
Disneyland Park
 
Walt Disney Studios Park
 
Disney Village
 
Galeria zdjęć
 
Restauracje w parkach
 
Częste pytania o parku ?
 
Pobierz katalog Disneylandu
 
Aktualności Disneyland Park
 
 
  OPISY HOTELI   

 
HOTELE DISNEY'A:
 
Davy Crockett Ranch
 
Santa Fe
 
Cheyenne
 
Newport Bay Club
 
Sequoia Lodge
 
New York
 
Disneyland Hotel

 
HOTELE PARTNERSKIE:

 
B&B
 
Kyriad
 
L'Elysee Val D'Europe
 
Algonquin's Explorers
 
Apartamenty Adagio
 
Dream Castle
 
Magic Circus
 
Radisson
  Villages Nature
 
 
  CENNIK PAKIETÓW:
   Sezon ZIMA
  Sezon LATO
 
 
  CENNIK BILETÓW:
  Cennik biletów wstępu
  Cennik dla dla grup szkolnych
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
   Posiłki
  
Posiłki z postaciami
  
Urodziny w parku
  
Buffalo Bill Wild West Show
  
Wycieczka do Paryża 1 dzień
  
Wycieczka Paryż niezbędny
  
Transfery z lotnisk
  
Zwiedzanie Paryża z polskim
     przewodnikiem

 
Rejs po Sekwanie
 
Disney PhotoPass+
 

  KONTAKT

  O NAS

  JAK REZERWOWAĆ

  STRONA GŁÓWNA

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ

DISNEY  PHOTOPASS+
więcej informacji...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUN KISS TRAVEL

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

 
park@sunkisstravel.com
 
www.sunkisstravel.com

Skype Me     

 
   

 

  RESTAURACJE W DISNEYLANDZIE - przewodnik


Całodzienna zabawa z parku Disneyland może nadwyrężyć siły największego entuzjasty. Na terenie Disneyland Resort Paris znajduje się wiele lokali gastronomicznych, w których zjesz obiad, napijesz się kawy, czy zjesz dobry deser. Charakter każdej restauracji jest unikatowy i niepowtarzalny. Możesz wybrać kuchnię najbardziej tobie odpowiadającą, z ciekawym wystrojem wnętrz i atrakcjami dla dzieci.

Wszystkim naszym klientów, którzy maja zarezerwowane pakiety z hotelami, polecamy wykupienie również
zestawów obiadowych lub kolacyjnych na okres swego pobytu w Disneylandzie. Pozwala to na zaoszczędzenie nawet 15% wydatków na wyżywienie.  Więcej szczegółów znajda Państwo na naszej stronie  -  zobacz.

Poniżej prezentujemy listę restauracji które usytuowane są na terenie Disneyland Park, Walt Disney Studios Park lub Disney Village. Dodatkowo w każdym z hoteli Disneyowskich znajduje się co najmniej 1 restauracja hotelowa.


Restauracje podzielone są na trzy klasy, które oznaczone są w następujący sposób:  

  -  niski koszt, poniżej 11 euro
  -  średni koszt, między 11-21 euro
   -  wysoki koszt, powyżej  21 euro
 

 

 

 

Auberge de Cendrillon  
Jeżeli chcesz zjeść lunch lub kolację w bajkowej atmosferze, w której dzieci poczują się jak księżniczki i książęta, wybierz się do Auberge de Cendrillon. Restauracja serwuje tradycyjną kuchnię francuską, a ty sam przeniesiesz się do świata Kopciuszka. Lokal jest odpowiedni na lunch w towarzystwie dzieci i osób starszych. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 20-50 euro. Auberge de Cendrillon znajduje się w części Fantasyland. Warto wcześniej dokonać rezerwacji. W tej restauracji można zjeść obiad lub kolacje w towarzystwie ulubionych postaci z filmów Disneya (aby zamówić taki posiłek proszę wejść na nasza stronę )
 
 
Captain Jack's - restaurant Des Pirates  
Restauracja serwuje kuchnię egzotyczną (kreolską) i ryby. Dzięki takiemu menu poczujesz się jak Pirat z Karaibów. Lokal jest niezwykle ciekawie urządzony - w ciemnej grocie wśród drzewek palmowych, poczujesz się jak na tajemniczej wyspie. Piasek, szum wody ze znajdującej się obok atrakcji tematycznej (spływ łódką Piraci z Karaibów) i nastrojowa muzyka sprawią, że zapomnisz o tym, w jakim kraju się znajdujesz. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 40-50 euro. Restauracja znajduje się w części Adventureland. Warto wcześniej dokonać rezerwacji.

 
Yacht Club  
Restauracja serwuje potrawy kuchni Nowej Anglii z domieszką nuty Śródziemnomorskiej. Lokal  urządzony gustownie. Lokal odpowiedni dla całej rodziny. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 40-50 euro. Yacht Club znajduje się w hotelu  New Port Bay Club. Warto wcześniej dokonać rezerwacji.

 
Inventions  
Jedna z bardziej obleganych restauracji na terenie Disneylandu. Restauracja znajduje sie w pięciogwiazdkowym hotelu Disneyland, usytuowanym przy samym wejściu do Disneylandu.  Restauracja serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej.  Restauracja w formie bufetu. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 40-50 euro. Warto wcześniej dokonać rezerwacji stolika.  W tej restauracji można zjeść obiad lub kolacje w towarzystwie ulubionych postaci z filmów Disneya (szczegóły na  stronie )
 


Cafe Mickey
 
Jedna z bardziej obleganych restauracji na terenie Disneylandu. Restauracja znajduje sie w centrum rozrywki Disney Village.  Restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 20-50 euro. Warto wcześniej dokonać rezerwacji stolika.  W tej restauracji można zjeść obiad lub kolacje w towarzystwie ulubionych postaci z filmów Disneya (usługa dostępna tylko do 29.03.2017r.;  aby zamówić taki posiłek proszę wejść na nasza stronę )
 

Silver Spur Steakhouse  

Ciesz się posiłkiem w eleganckim lokalu, wyglądającym jak prawdziwy dżentelmeński klub na Dzikim Zachodzie. Restauracja specjalizuje się w daniach z grilla, takich jak żeberka, kurczak, steki. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-35 euro. Silver Spur Steakhouse znajduje się w części Frontierland.
 
 
Walt’s – an American restaurant  
Lokal utrzymany w wiktoriańskim stylu specjalizuje się w kuchni amerykańskiej. Ściany pokryte są zdjęciami Walta Disneya, ukazującymi jego życie i karierę. Każda z sześciu sal odzwierciedla wybraną część parku, np. Discoveryland Room przeniesie cię do świata kapitana Nautilusa, Fantasyland utrzymane jest w iście gotyckim stylu, Frontierland prezentuje się jako stara biblioteka, a Adventureland jako oaza. Dania oferowane w restauracji, to m. in. sałatka caesar, zupy kremy, homar, jagnięcina i kurczak. Lokal jest odpowiedni dla dorosłych, ze względu na swój wyszukany charakter. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 30-40 euro. Walt’s - an American restaurant znajduje się na głównej ulicy parku, skąd możesz obejrzeć paradę w czasie posiłku. Warto wcześniej dokonać rezerwacji.
 
 
The Lucky Nugget Saloon  
Lokal utrzymany jest w klimacie saloonu z początku XIX wieku, pomieszanego z wiktoriańskim stylem. Możesz przyjść na obiad, kolację lub szybką przekąskę. Restauracja oferuje zestawy z hamburgerem, czy pieczoną wieprzowiną, a także opcję bufetową “jesz, ile chcesz”. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-30 euro. The Lucky Nugget Saloon znajduje się w części Frontierland.
 
 
King Ludwig's Castle  
Lokal utrzymany jest w klimacie sredniowiecznych zamkow bawarskich ksiecia Ludwika. Możesz przyjść na obiad lub kolację. W restauracji znajduje sie nawet maly browar. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-50 euro. King Ludwig's Castle znajduje sie w Disney Village.

 
Planet Hollywood  
Sieć restauracji Planet Hollywood założona przez Arnolda Schwarzeneggera, Bruce'a Willisa oraz Sylvestra Stallone. Lokal utrzymany jest w klimacie Hollywoodskich bulwarów. Na scianach zobaczyc mozna wiele gadzetow z filmow Hollywood oraz zdjecia i pamiatki po najbardziej znanych aktorach. Restauracja serwuje najbardziej popularne dania kuchni amerykanskiej. Dania serwowane.  Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-50 euro. Planet Hollywood znajduje sie w Disney Village.


Rainforest Cafe  
Restauracja slynnej sieci RAINFOREST.  Będąc w środku „Lasu Deszczowego”, można podziwiać oryginalny wystrój i mini-pokazy, które mają na celu zabawiać gości. Nad stolikami wyją małpy, ryczą lwy i ruszają się słonie. Gra światła i dźwięku dodaje wyjątkowego nastroju. A wszystko po to, by uatrakcyjnić czas spędzony w lokalu. Kuchnia egzotyczna oraz kuchnia rybna. Dania serwowane.  Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-50 euro. Rainforest Cafe znajduje sie w Disney Village.

 
Restaurant Des Stars  
Restauracja zbudowana w stylu art deco, to miejsce gdzie bywały gwiazdy ekaranu. Z pewnością jest to lokal gwiazd gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, menu jest w formie bufetu, serwowane tu są tradycyjne francuskie posiłki.  Restauracja ta znajduje się w Production Couryard w Walt Disney Studios Park. Restauracja słynie z wyśmienitej wołowiny, makaronów i najlepszych amerykańskich deserów. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-40 euro.

 
Restaurant Agrabah Café  
Skocz do miasta Agrabah, skąd pochodzi disneyowski Aladyn. Lokal serwuje dania z kuchni śródziemnomorskiej w opcji bufetowej “jesz, ile chcesz”. Barwny świat orientu, wiszące kolorowe dywany, pełno aromatycznych zapachów - to wszystko przemówi do twojej wyobraźni. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-21 euro. Restaurant Agrabah Cafe znajduje się w części Adventureland.
 

Bistrot Chez Remy  


Bistrot Chez Remy to najnowsza restauracja w Disneylandzie. Zostala otwarta w 2014 roku wraz z atrakcja Ratatouille, która znajduje sie tuż obok. Restauracja serwuje pyszne saladki, potrawy z jagnięciny i wołowiny, Brie de Meaux, duży wybór deserów no i oczywiście słynne danie szefa kuchni RATATOUILLE.  Restauracja cieszy sie bardzo dużym powodzeniem i z racji tego sugerujemy przed przyjściem koniecznie zarezerwować stolik na daną godzinę.  Restauracja usytuowana w Walt Disney Studios Park.

 

Vapiano  
Vapiano to najnowsza sieciowa włoska restauracja. Sieć restauracji Vapiono słynie z pysznych śródziemnomorskich potraw, pizzy, pasty, sałatek i risotto. Kucharze używają do swoich potraw zawsze świeże składniki, a wszystkie dania przygotowane są na miejscu na oczach gości. Przy wejściu pobierana jest karta z chipem, a wszystkie zamówienia w restauracji naliczane są konto karty (płatność przy wyjściu z lokalu). Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-21 euro. Restaurant Vapiano znajduje się w Disney Village.
 
 

Buzz Lightyear’s Pizza Planet Restaurant  
Restauracja utrzymana w motywie filmu “Toy Story” serwuje pasty, pizzę, lasagnę i bar saładkowy. W czasie posiłku spotkasz roboty, dzięki czemu dzieci nie będą się nudzić. Posiłki nie są serwowane do stolików, dostępna jest opcja bufetu “jesz, ile chcesz”. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny, a szczególnie dzieci i nastolatków. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-20 euro. Buzz Lightyear’s Pizza Planet znajduje się w części Discoveryland.
 
 
Plaza Gardens Restaurant  
Antyczne meble, aksamitne draperie, porcelana i lustra - wszystko to tworzy dystyngowaną atmosferę. Internacjonalna kuchnia w opcji bufetowej “jesz, ile chcesz” jest odpowiednia dla całej rodziny. Zjesz tutaj śniadanie, obiad, kolację, a także wypijesz popołudniową herbatkę. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-20 euro. Plaza Gardens Restaurant znajduje się na głównej ulicy parku Disneyland.
 
 
Annette's Dinner  
Pyszne hamburgery i najlepsze w Disneylandzie milkshaki. Charakterystyczną cechą tej restauracji, zbudowanej w stylu lat 50-tych ubiegłego stulecia to jeżdżący na łyżworolkach kelnerzy. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Ceny wahają się między 10-20 euro. Restauracja znajduje się w Disney Village.
 
 
La Cantina  
Restauracja usytuowany w hotelu Santa Fe, zaledwie 600 m. od parku Disneyland. Posiłki w formie bufetu. Restauracja specjalizuje się w danych meksykańskich. Serwowane są tu potrawy mięsne, rybne, warzywa i pyszne desery. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-25 euro.
 
 
Chuck Wagon  
Restauracja usytuowany w hotelu Cheyenne, zaledwie 600 m. od parku Disneyland. Posiłki w formie bufetu. Restauracja specjalizuje się w daniach z grila - nugetsy z kurczaka, paluszki rybne, placki ziemniaczane i wiele innych pysznych potraw. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-25 euro. W restauracji wiele rekwizytów przypominające karczmę z dzikiego zachodu - siodła, lasa, kapelusze, myśliwskie trofea.

Cowboy Cookout Barbecue  
Bar utrzymany w westernowskim klimacie serwuje przekąski, harburgery, grillowanego kurczaka, czy frytki. Możesz zjeść obiad, kolację lub przekąsić coś na szybko. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 5-10 euro. Cowboy Cookout Barbecue znajduje się w części Frontierland.
 
 
Market House Deli  
Garmażeria stylizowana na nowojorskie delikatesy z przeszłości oferuje rozmaite kanapki, sałatki, pizzę i inne przekąski. Jest to odpowiednie miejsce, jeżeli trochę zgłodniałeś i potrzebujesz zjeść coś na szybko. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Ceny wahają się między 4-10 euro. Market House Deli znajduje się na głównej ulicy parku Disneyland.
 
 
Au Chalet de la Marionnette  
Lokal ze świata Pinokia serwuje pieczonego kurczaka, burgery i rozmaite desery. Ściany restauracji pokryte są scenami z filmu Disneya, a jedna z sekcji stylizowana jest na zdewastowaną łajbę Gepetta. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 10-14 euro. Au Chalet de la Marionnette znajduje się w części Fantasyland.
 

Café Hyperion  
Szybka przekąska w futurystycznym hangarze ze statku Hyperion zregeneruje twoje siły. Serwowane są tutaj burgery, kanapki, sałatki i desery. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Ceny wahają się między 3-7 euro. Cafe Hyperion znajduje się w części Discoveryland.
 
 
Victoria’s Home-Style Restaurant  
Restauracja Victoria’s Home-Style pozwoli Ci poczuć klimat z początku XX wieku. Swoim wystrojem przypomina ona typowy dom epoki wiktoriańskiej, który nierzadko pojawiał się w znanych produkcjach Disneya. Victoria’s Home oferuje popularne dania kuchni amerykańskiej – gorące sandwiche z pieczoną wołowiną lub indykiem, przekąski i sałatki. Zestaw składający się z ciepłej kanapki, przekąski i napoju kosztuje niecałe 11 euro. Przekąski takie jak muffinki czy ciastka oscylują wokół 3-4 euro. Restauracja znajduje się przy głównej alei parku – Main Street.
 
 
Toad Hall Restaurant 
Toad Hall Restaurant jest uznawana za jedną z piękniej zaprojektowanych restauracji, znajdujących się na terenie Disneyland Park. Można w niej zjeść posiłek w towarzystwie Pana Ropuchy, głównego bohatera opowiadań „O czym szumią wierzby”, przeniesionych na mały ekran przez studio Disneya. Miejsce to specjalizuje się w serwowaniu tradycyjnych brytyjskich „fish and chips”, jednak w menu znajdują się również burgery z kurczaka i sałatki. Koszt pełnego posiłku wynosi mniej niż 10 euro. Toad Hall znajduje się w części Fantasyland.
 
 
The Ice Cream Company  
Lodziarnia znajduje się przy głównej alei Parku Disneyland – Main Street. W ofercie znajdują się lody, sorbety, ale również gorące napoje – kawa, herbata i czekolada. Koszt lodów to maksymalnie 4 euro, zestaw składający się z naleśnika i ciepłego napoju wynosi 5 euro. Ten uroczy kiosk można łatwo rozpoznać po błękitnych markizach.
 
 
The Gibson Girl Ice Cream Parlour  
Gibson Girl Ice Cream to bar z przekąskami wystrojem nawiązujący do salonu z początku XX wieku. Lokal ozdobiony jest szkicami przedstawiającymi tak zwaną Gibson Girl, ucieleśnienie kobiecości minionych lat. Salon Gibson Girl Ice Cream jest usytuowany przy Main Street. W swoim menu ma podobno najlepsze lody w całym parku Disneyland – w zależności od porcji kosztują one od 3 do 5 euro. W ofercie są też oczywiście inne przekąski – crepy, ciastka, gofry z polewami lub bitą śmietaną oraz gorące napoje.
 
 
The Coffee Grinder  
The Coffee Grinder to kawiarnia znajdująca się przy Main Street. Jest to wymarzone miejsce, w którym można usiąść i chwilę odpocząć, delektując się kawą lub czymś słodkim. W menu znajdziemy duże muffinki za 2.5 euro, czekoladowe ciasteczka za niecałe 2 euro, pączki, lody, a także zimne i gorące napoje. W tej kawiarni możemy zamówić kawę z syropami, bitą śmietaną i przeróżnymi posypkami. Koszt posiłku nie powinien przekraczać 5 euro.

 
Hakuna Matata  
Tematyczna restauracja Hakuna Matata nawiązuje do uwielbianej przez wszystkich kreskówki „Król Lew”. Można w niej zjeść zarówno wewnątrz, jak i przy stolikach na świeżym powietrzu, co pozwala na cieszenie się przepięknym otoczeniem części parku Adventureland. W Hakuna Matata możesz wybierać spośród dań kuchni egzotycznej – w menu znajdują się pikantne kawałki kurczaka Tikka, czy sałatka z krewetkami i kukurydzą, do których możemy dobrać ryż lub frytki. Pełny posiłek to koszt około 11 euro. Menu dla dzieci przewiduje dania w cenie niższej niż 6 euro.
 
 
Pizzeria Bella Notte  
Pizzeria Bella Note, dzięki swojemu wystrojowi pozwala na podróż do świata znanego z bajki „Zakochany kundel”. W menu znajdziemy przede wszystkim dania kuchni włoskiej – pizzę, pasty, sałatki. Cena pizzy to około 9 euro, koszt pełnego posiłku składającego się z dania głównego, pieczywa czosnkowego i napoju nie powinien przekroczyć 11 euro. W Bella Note możemy też zamówić przeróżne desery – tiramisu, sałatki owocowe i lody. Restauracja znajduje się w części Fantasyland. Warto pamiętać o zwyczajowych godzinach spożywania posiłków we Francji – pomiędzy godziną 12 a 14 możemy się spodziewać najdłuższych kolejek.
 
 
Last Chance Cafe  
Jak sama nazwa wskazuje, Last Chance Cafe to ostatnia szansa na posilenie się przed wizytą w Domu Strachów, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie. Wystrój pozwoli nam się poczuć niczym bohaterowie klasycznych westernów. Menu Last Chance to przede wszystkim kuchnia tex-mex – pikantne kawałki kurczaka, grillowane żeberka, krążki cebuli w cieście, czyli wszystko co kojarzy nam się z amerykańską kuchnią. W zależności od wyboru, koszt posiłku to mniej niż 10 euro, dodatki w postaci sałatki czy frytki to niecałe 3 euro. Można też zdecydować się na tradycyjne ciastko i kawę. Last Chance Cafe znajduje się w części Frontierland.
 
 
Fuente del Oro 
Fuente del Oro to restauracja z kuchnią południową, bazująca na daniach rodem z Meksyku i Hiszpanii. Znajduje się w części Frontierland, a swoim wystrojem przypomina meksykańską kantynę, w której wręcz oczekuje się brzmienia kastanietów. W menu znajdują się dania takie jak chilli con carne, tortille z kurczakiem i nachosy. Ze względu na to, że większość dań jest pikantnie przyprawiona, Fuente del Oro będzie świetnym wyborem dla starszych gości. Koszt posiłku to około 10 euro, zestaw dla dzieci to około 6 euro. Oprócz dań głównych w restauracji możemy zamówić desery i gorące napoje.
 
 
Fantasia Gelati  
Fantasia Gelati to jedna z kawiarni Disneyland, która specjalizuje się w serwowaniu włoskich lodów. Istny raj dla miłośników tych zimnych słodkości. Fantasia Gelati znajduje się w części Fantasyland, a siedząc przy stolikach znajdujących się w ogródku lodziarni, możemy obejrzeć słynną paradę postaci Disney. Za największe lody nie zapłacimy więcej niż 5 euro. Oprócz tego w menu znajdziemy naleśniki i gofry w cenie od 3 do 6 euro.
 
 
Cable Car Bake Shop & Cookie Kitchen  
Cable Car Bake Shop &Cookie Kitchen to piekarnia zlokalizowana przy Main Street parku Disneyland. W jej wnętrzu możemy poczuć się niczym w czasach dawnego San Francisco, po którym jeździły urocze kolejki szynowe. Jedzenie możemy kupić wchodząc do środka, lub w oknie Cookie Kitchen wychodzącym na główna aleję. W menu tego sklepu z wypiekami znajdziemy między innymi sandwiche z bagietki i szynki, oraz grillowane kanapki. Przeciętny koszt posiłku wynosi od 2 do około 5 euro.
 
 
Colonel Hathi’s Pizza Outpost  
Pizzeria Colonel Hathi’s to wymarzone miejsce dla miłośników „Księgi Dżungli”. Ściany tej restauracji są ozdobione myśliwskimi trofeami, a w tle słychać wesołą paplaninę egzotycznych papug. Średni koszt posiłku nie powinien przekraczać 11 euro – w tej cenie możemy zjeść pizzę, pasty, sałatki, czyli wszystko co nawiązuje do przepysznej włoskiej kuchni. Menu odpowiednie dla dzieci od 3 do 11 lat kosztuje mniej niż 7 euro. Colonel Hathi’s znajduje się w części Adventureland.
 
 
Casey’s Corner  
Casey’s Corner to jedna z wielu kawiarni mieszczących się przy Main Street parku Disneyland. Swoim wystrojem nawiązuje do najpopularniejszej amerykańskiej rozrywki – baseballu. W menu znajdziemy więc hot-dogi w których ponoć specjalizuje się to miejsce, kawałki kurczaka, frytki i inne przekąski rodem ze sportowego stadionu. Koszt posiłku nie powinien przekroczyć 10 euro na osobę. W ofercie znajdziemy też ciastka, lody i gorące napoje.