Phantasialand

 O PARKU
Strona główna
Ogólne informacje o parku
Mapa parku
Godziny otwarcia
Lokalizacja

Galeria zdjęć parku
Film reklamowy o parku

 

 PAKIETY HOTEL+BILET
 
hotel Radisson *****
  hotel Spreewald ***+
  hotel Holiday Inn****
  hotel Grunen Strand **+
 
 WYCIECZKI AUTOKAREM

 

 JAK REZERWOWAĆ ?

 

 KONTAKT

 

 O NAS
 
 STRONA GŁÓWNA

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
SUN KISS TRAVEL

 Infolinia:  +22 8447395
 Infolinia:  +22 2195844
 ul. Odyńca 69, W-wa  02644,  
 
 Pon-Pt: 930-1830, Sob: 10-14

 
info@sunkisstravel.com   
 
www.sunkisstravel.com
       
        


 

WYSPA TROPIKALNA POD BERLINEM - ogólne informacje o parku

HALA

Wymiary tej hali są gigantyczne: hala Tropical Islands ma 360 metrów długości, 210 metrów szerokości i niewyobrażalne 107 metrów wysokości. Jest tak duża, że nowojorska Statua Wolności (93 m) mogłaby się w niej zmieścić stojąc, a paryska Wieża Eiffla(322 m) leżąc. Na powierzchni 66.000 m² (czyli 6,6 hektara!) zmieściłoby się 8 boisk do piłki nożnej.
 


LAS DESZCZOWY

Mamy ponad 20.000 roślin, co oznacza, ze w Tropical Islands znajda Państwo największy las deszczowy w Europie. Kręte ścieżki wiodą przez krainę z jedyna w swoim rodzaju flora, nad namorzynowymi bagnami rozpięto mosty, jest tu tez cala masa kwiatów i owoców. Codziennie odbywają się wycieczki z przewodnikiem dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o pnączach, orchideach i innych osobliwościach. Dzięki tak dużej ilości kwitnących roślin, drzew owocowych i roślin wodnych, a także pnączy i palm możemy przybliżyć Państwu tropikalne regiony wraz z ich roślinnością.

 

PLAŻA DO GIER

Sezon plażowy juz nigdy się nie skończy - 8000 metrów kwadratowych pokrytych delikatnym, białym piaskiem to doskonale miejsce, w którym można pograć w siatkówkę plażową, pobiegać, pokopać piłkę, czy się po prostu wyszaleć. Tego świat jeszcze nie widział  - w końcu jest to największa plaża pod dachem na świecie.

 

 

WIOSKA TROPIKALNA

W wiosce tropikalnej można wiele odkryć i równie wiele przeżyć, są tańce, uczty, coś do obejrzenia i do spróbowania. Wioska tropikalna składa się z autentycznych domów z 6 tropikalnych regionów świata, które tu na miejscu - w Tropical Islands – zostały zbudowane przez pochodzących stamtąd rzemieślników. Kolorowy rynek zachęca do zakupu rękodzieła, roślin czy pamiątek. Na scenie Wayang występują artyści z całego świata

 

POLUDNIOWY PACYFIK
W Tropical Islands Południowy Pacyfik ma 4000 metrów kwadratowych powierzchni i łączną długość trzech basenów olimpijskich. Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa! Można także korzystać z płetw, okularów, piłek słowem ze wszystkiego, co służy w wodzie do zabawy. Piaszczysta plaża o szerokości 7 metrów ciągnie się wzdłuż brzegu, są na niej setki leżaków i przy (prawie) każdej pogodzie „prawdziwe” słońce gwarantuje naturalną opaleniznę.

 KLUB DZIECIĘCY TROPINO
Serdecznie witamy w dziecięcym klubie Tropino! Nasi doświadczeni animatorzy chętnie zajmą się dziećmi w każdym wieku - oprócz wielu zabawek mają oni liczne dobre pomysły. Atrakcja: ogromna zjeżdżalnia dla dzieci w formie tygrysa szablozębnego. Jak również piłka nożna do skakania. Oraz wiele innych miejsc zabawy do odkrycia, zjeżdżania, wspinania, wskrabywania się i czołgania...  Atrakcja: ogromna zjeżdżalnia dla dzieci w formie tygrysa szablozębnego. Jak również piłka nożna do skakania. Oraz wiele innych miejsc zabawy do odkrycia, zjeżdżania, wspinania, wskrabywania się i
czołgania
 


LAGUNA Z WYSPY BALI
Die Bali-LaguneLaguna jak na Bali… i są nawet małpy! Laguna w Tropical Islands Resort została zaprojektowana przez Made Wijaya, najbardziej znanego w tej chwili projektanta balijskich ogrodów. Piaskowiec, drewno i palmy okalają brzeg, balijskie chaty, kalkut (wieża wartownicza), groty i typowa małpia skała porwą Państwa na Bali, na Wyspę Bogów. W ciągu dnia jest do idealne miejsce dla dzieci. Dwie podziemne ślizgawki wodne, sztuczna rzeka, jacuzzi i wodospady gwarantują świetną zabawę przy temperaturze wody rzędu 31°C. Dzięki lekkiemu spadowi do basenu mogą wchodzić także maluchy. Ale uwaga – musicie Państwo mieć swoje pociechy cały czas na oku! Woda mado 1,35 metra głębokości.SCENA NA WYSPIE

Obie wyspy na „Południowym Pacyfiku” przemieniają się co wieczór w jedną z najbardziej niezwykłych scen na całym świecie. Nasze wielkie taneczne show w czarującym otoczeniu, pośród wody i palm, przeniesie Państwa do odległych krajów i egzotycznych kultur. Jako widzowie możecie Państwo siedzieć na piaszczystej plaży lub na leżakach, istnieje także możliwość zjedzenia podczas przedstawienia.


HOTEL RADISSON *****

Zapraszamy do hotelu Radisson usytuowanego niedaleko zabytkowej starówki miasteczko Cottbus.


zobacz szczegóły >>>
 


HOLIDAY INN ****

Zapraszamy do czterogwiazdkowego hotelu Holiday INN - usytuowany na obrzezach Berlinu.


zobacz szczegóły >>>
 

Disneyland   Legoland  Niemcy Legoland Dania

Tatralandia

Hansapark Asterix Movieworld